חומר ניקוי למראת טלסקופ / עדשת טלסקופ ומרכיבים אופטיים עדינים

חומר ניקוי למראת טלסקופ / עדשת טלסקופ ומרכיבים אופטיים עדינים

חומר ניקוי לטלסקופ

חומר ניקוי לטלסקופ

כיום ניתן לנקות טלסקופים בכל גודל שהוא באמצעות נוזל המיושם על העדשה או על המראה של הטלסקופ

נוזל ניקוי זה מתאים כמעט לכל הרכיבים האופטיים

הנוזל אינו פוגע במראה או בשכבת הציפוי הנמצאת עליה אך הוא מסיר את הלכלוך שנדבק לעדשה או למראה ביעילות גבוהה כפי שניתן לראות בתמונה

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים

התקשרו עכשיו

תאור באנגלית

It cleans and protects precision optics, telescopes, mirrors and surfaces in use, during storage, assembly and in shipping. Paint, spray, dip or pour liquid on, let it dry and peel off the flexible, strong, resilient film.

תגיות

X AstronomersX Cleaning large mirrorsX protects the mirrorX הסרת לכלוך מרכיבים אופטייםX חומר ניקוי למראת טלסקופX כיצד מנקים טלסקופX ניקוי טלסקופX ניקוי מראה מצופהX ניקוי עדשה מצופה

======================================================

פתרון פולימר ראשית לתקשר ™ ומראות גדולות
ניקוי מראות גדולות, למעשה כל משטח גדול אופטיים, הוא אתגר קשה. טכנולוגיות ניקוי פוטוניים כובשות את האתגר עם פתרון פולימר המגע הראשון פורמולה הריסוס.
יישום ריסוס של פולימר המגע הראשון מאפשר כיסוי מלא של כל משטח בגודל אופטי באמצעות תהליך לגעת-לגמרי בחינם. אין מגבונים, לא מברשות, שום סיכוי מגרד את פני השטח!
סרט פולימר לתקשר ™ ראשית מגן במראה מדי. פשוט להשאיר את סרט הפולימר על מראה להגנה חזקה מ אדי מים, חמצן, איומים פיסיים. Re-זיהום אינו מהווה בעיה כאשר במראה לנקות מצופה ™ המגע הראשון.
ריסוס פורמולה המגע הראשון יכול להיות מיושם באמצעות משאבות ידניות או מתזים לחץ. ישנם שלושה סגנונות מרססים זמינים טכנולוגיות ניקוי פוטוניים; אנו הזרמנו יד, דחיסה ביד שאובה, ו מרסס אלומיניום כבד שיכולים בלחץ עם אופניים
יש כמה פרטים בסיסיים על יישום תרסיס לחץ 141 טכניים עלון – ריסוס הערת יישום. מידע נוסף ניתן למצוא באתר האינטרנט או על ידי פנייה לספקים של ציוד ציפוי HVLP.
לקוחות קיימים כמה באמצעות המגע הראשון ™ על מראות גדולות, לא מוגנים
W.M. במצפה קק בהוואי ב 14,000 רגל מעל מאונה קיאה.
ESO La סילה
ITT, קבוצה אופטיקה דיפו טווח SLRSC המערבי, בבסיס חיל האוויר ונדנברג
המגע הראשון ™ הוא בטוח על סיליקה התמזגו, זכוכית מכל הסוגים, וקריסטלים.
לתקשר ™ ראשון הוא מוצר ניקוי בטוחת סרט המגן היחיד גם מנקה אופטי.